page loader

BİZ SİZE MODERN YAZILIM ÇÖZÜMLERİ SUNUYORUZ SİZİN İÇİN YAPACAĞIMIZ HER ŞEYE HAZIRIZ.

Hergün Harika Web Sitesi yapıyoruz Sizin de harika bir web siteniz olmasını istemez misiniz?

website service

Wordpress

Wordpress bilindiği üzere kişisel yada kurumsal yayın sistemidir. Yani hazır olarak kodlanmış bir sistemi vardır. Sürekli güncellenmesi ve sayısız temaya sahip olduğu için dünya üzerinde çok fazla kullanımı var. Biz de Doser yazılım olarak sizlere ihtiyaç doğrultusunda wordpress tabanlı siteler yapıyoruz. Size özel seçilen yada sizin istedğiniz bir tasarımı kodlayıp tema haline getirebiliyoruz. Sisteminiz sürekli güncellendiği için çağın ihtiyaçlarına da yetebiliyorsunuz. Daha fazla bilgi almak için bizim ile iletişime geçebilir yada projeniz için teklif alabilirsiniz.

Teklif Al

PHP & ASP

PHP (Hypertext Preprocessor) ve ASP (Active Server Pages) olarak bilinen ve web sitelerin oluşturulmasında önemli yer alan iki farklı kodlama dilidir. Sadece bu iki dili kullanarak web sitesi oluşturulamaz bunların yanında HTML, CSS, JavaScript ve daha birçok programla diline de ihtiyaç vardır. Ama sizin bunları bilmenize hiç gerek yok bize siz nasıl olmasını istediğinizi anlatın biz sizin için satır satır kodlayalım. Daha fazla bilgi almak için bizim ile iletişime geçebilir yada projeniz için teklif alabilirsiniz.

Teklif Al

Masaüstü

Masaüstü programlar, genelde sizin yada işletmenizin ihtiyacından dolayı kullanılan programlarda denilebilir. Bunlara örnek vermek gerekirse işletmenizin yada firmanızın muhasebe işlemleri, müşeri ilişkilerinizi ve birçok ihtiyacınızı kolayca yönetebileceğiniz programlardır. İsteğinize göre yaptığımız yada sizin için uygun görülen programı alabilir ve işlerinizi rahat bir şekilde yönetebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için bizim ile iletişime geçebilir yada projeniz için teklif alabilirsiniz.

Teklif Al

eTicaret

Günümüzde çok tercih edilen bir alış-veriş biçimi olarak kullanılan eTicaret sistemlerinin yapılmasını sağlıyoruz. Artık sizde elektronik ortamda varlığınızı gösterebileceksiniz ve yurt içi ve yurt dışı satışlar yapabileceksiniz. En önemlisi satışlarınızı da sürekli takip edebileceksiniz. eTicaret siteniz de sizin bir bayiniz gibi hizmet verecek. Yüksek güvenlige sahip, kullanımı kolay ve bunun gibi birçok özellige sahip siteler için bizim ile iletişime geçebilir yada projeniz için teklif alabilirsiniz.

Teklif Al

Alan adı & Barındırma

Alan adı ve Barındırma yani daha çok kullanıldığı isimleriyle Domain ve Hosting hizmetimiz ile yanınızdayız. Sizin ihtiyaçlarınıza göre hazırlanan barındırma alanı ve ihtiyacınız olan alan adının karşılanması ve siz isteyene kadar saklama imkani sağlıyoruz. Bu hizmeti de web sitesi yaptırdığınız da size hediye ediyoruz. Daha fazla bilgi almak için bizim ile iletişime geçebilir yada projeniz için teklif alabilirsiniz.

Teklif Al

Mobil Uygulama

Hemen hemen herkesin sahip olduğu taşınılabilir teknoloji sayesinde artık birçok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Sizin için özel olarak hazırlanacak uygulama çözümleri ile sektörünüzde öncü olabilirsiniz. Yada sizin ihtiyacınız olan herhangi bir proje için deste olabiliriz. Daha fazla bilgi almak için bizim ile iletişime geçebilir yada projeniz için teklif alabilirsiniz.

Teklif Al

2018'den beri 15'den fazla web sitesi açıldı

Wordpress 1000 Joomla 750 Drupal 2000+ HTML5 950 eCommerse 5,780 Devamı..